درباره ما

درباره ما

شركت پیشتاز پارسه سرو به عنوان گروهی متشکل از شرکت‌های مشاوره حقوقی، مشاوره بازرگانی، حسابداری و حسابرسی و متخصصین مجرب چند ملیتی با سال‌ها تجربه در بازارهای بین‌المللی می‌باشد که به ارائه خدمات تخصصی حقوقی و بازرگانی به سرمایه‌گذاران و بازرگانان محترم در ایران، ایتالیا و سایر بازارهای اروپا می‌پردازد. گروه PPC به عنوان یکی از اولین گروه‌های تخصصی، حقوقی و بازرگانی بین‌المللی از سال 1394 فعالیت خود را در ایران آغاز نموده است. این شرکت که به صورت مستقیم مورد تایید سفارت ایتالیا در ایران قرار گرفته است، در زمره شرکت‌های معتبر و مورد اطمینان سفارت ایتالیا در ایران در حال فعالیت است و با دفتر بازرگانی سفارت ایتالیا به صورت مشترک همکاری می‌نماید.

شرکت پیشتاز پارسه سرو (شعبه ثبت شده از گروه مشاورین Persia Primo Consulting در تهران) ارائه خدمات جامع مشاوره حقوقی، بازرگانی و مهاجرتی به کارآفرینان، بازرگانان و سایر فعالین اقتصادی داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است. همچنین این شرکت با شناخت کافی از بازار ایران و سرمایه‌گذاران ایتالیایی و ارتباطات گسترده خویش اقدام به جذب سرمایه‌گذاران خارجی در صنایع  مختلف همانند بخش انرژی، صنایع تولیدی، پروژه‌های عمرانی و خدمات شهری و بسیاری از زمینه‌های دیگر نموده است. کمک به پیدا کردن شرکا و پارتنرهای ایتالیایی برای ایرانیانی که قصد گسترش بازار کار خود در بیرون از مرزهای کشور را داشته و به دنبال وسعت بخشیدن به حوضه فعالیت‌های خود می‌باشند، از دیگر خدمات قابل ارائه توسط مجموعه PPC می‌باشد.

PPC شرکتی مشتری محور با رویکردی مبتنی بر ارائه بهترین خدمات با تمرکز بر خواسته‌ها و نیازهای مشتریان محترم می‌باشد و همواره با افتخار در جهت انجام خدمات با کیفیت و ارائه راهکارهای عملی متناسب با نیازهای طرف‌های قرارداد گام برداشته و مفتخر است برای مشتریان خود که مایل به گسترش بازار کار خود در بیرون از مرزهای ایران هستند، سرویس‌های مختلف جهت کسب اقامت و دستیابی به فضای کاری و زندگی مناسب و ایده‌آل را توامان برآورده ساخته و شرایط مهاجرت قانونی را برای این دسته فراهم سازد.

 

بر این اساس خدمات این شرکت در زمینه مشاوره حقوقی و بازرگانی عبارتند از:

  • مشاوره حقوقی، مالی، حسابداری و حسابرسی
  • مشاوره بازرگانی، توسعه کسب و کار و سرمایه‌گذاری
  • تحقیقات و تجزیه و تحلیل بازار و ارزیابی شرکای آینده
  • ثبت شرکت، برند، نمایندگی یا دفتر نمایندگی
  • سازماندهی و برگزاری رویدادهای B2B
  • خدمات مشاوره در زمینه صادرات و واردات
  • خدمات مهاجرتی در راستای توسعه کسب وکار و سرمایه‌گذاری

شرکت پیشتاز پارسه سرو در راستای انجام رسالت خود، به عنوان عضوی از مجموعه Persia Primo Consulting همکاری حرفه‌ای و نزدیکی با سایر شرکت‌های معتبر بین‌المللی به عنوان شرکای تجاری و استراتژیک خود دارد. تعدادی از شرکت‌های همکار و شرکای تجاری این شرکت عبارتند از:

1. شرکت Degrassi & Partners از کشور ایتالیا (شریک تجاری و سهام‌دار شرکت در ایران):

شرکت Degrassi & Partners از کشور ایتالیا، با مدیریت Dr. Degrassi اصلی‌ترین شریک تجاری و سهام‌دار شرکت PPC در ایران بوده که از شرکت‌های بنام در امور مشاوره و مسائل حقوقی در زمینه‌های مختلف می‌باشد. این شرکت که از سال 1988 آغاز به فعالیت نموده است، مجموعه‌ای متشکل از وکلا، حسابداران و افراد حرفه‌ای است که به ارائه خدمات مشاوره بین‌المللی به افراد، موسسات و کارخانجات معتبر اروپا (بالاخص ایتالیا) و کشورهای در حال رشد می‌پردازد.

2. شرکت ACB International از کشور ایتالیا (شریک حقوقی):

 شرکت ACB International از کشور ایتالیا مجموعه‌ای کاملاً شناخته شده متشکل از 110 وکیل بین‌المللی می‌باشد که به عنوان یکی از شرکای حقوقی PPC ارائه خدمات می‌دهد.

3. شرکت R & P Legal از کشور ایتالیا (شریک حقوقی):

از شرکای حقوقی PPC با 6 شعبه در سرتاسر ایتالیا و مجموعه‌ای شامل 170 متخصص در زمینه‌های مختلف که مشتریان کسب و کار و نیازمند به مشاوره‌های حقوقی و مالیاتی از عمده مشتریان این مجموعه می‌باشند.

4. شرکت ACB Group از کشور ایتالیا (شریک حقوقی):

تیمی برجسته از متخصصین مختلف در زمینه تجارت بین‌الملل که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و کاربردی و با بهره گیری از وکلا، حسابداران و مشاوران خود ارائه خدمات می‌نماید.

با توجه به موارد ذکر شده و سوابق موفق این شرکت در انجام پروژه های متفاوت صورت گرفته، بدینوسیله شرکت PPC آمادگی خود را جهت همکاری با آن شرکت محترم اعلام می‌دارد و خواهشمند است در خصوص ارسال درخواست‌های مربوطه به این شرکت همکاری‌های لازم صورت پذیرد.